Blog

06 Şub

İyi bir kariyer için Sap Öğrenin

2008 yılından beri ilk önce İstanbul’ da ve sonrasında Bursa’da alanında uzmanlaşmış eğitmenlerimiz ile SAP öğrenerek, kurumsal bir şirkette üniversite mezunu olmanın yeterli olmadığı bu dönemde kariyeriniz için kendinize değer katmalısınız.

SAP FI modülünde; işletmelerin ilgili departmanlardaki, mali ve muhasebesel faaliyetleri sonucu ortaya çıkan iş süreçlerinin, gerçek zamanlı olarak veri girişlerini sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi

SAP CO modülü; Mali Muhasebe, Üretim Planlama, Malzeme Yönetimi, Satış ve Dağıtım gibi ilgili modüllerle entegre olarak çalışan, karlılık ve maliyet ile ilgili planlama raporlama ve analiz için gerekli süreçlerin takip edilmesi sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

SAP HR modülünde; işletmenin İnsan Kaynakları Departmanı’ ndaki işe alma sürecinden başlayarak, personel izin yönetimi, performans yönetimi, maaş yönetimi gibi personelle ilgili olan süreçlerin gerçek zamanlı olarak yapılması sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

SAP MM modülü programında; kullanıcının, işletmedeki satınalma süreci içerisinde yer alan aşamaların gerçekleştirilebilmesine yönelik olarak hazırlanmıştır.

Malzeme kartlarının oluşturulması ile başlayan eğitim; tedarikçilerin oluşturulması ve tedarikçilere teklif taleplerinin hazırlanması, tekliflerin toplanması ve değerlendirilerek karar verildikten sonra siparişlere dönüştürülmesi, malzemelerin irsaliye ile sisteme girişleri ve son olarak fatura ile sürecin tamamlanması detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Detaylı Bilgi

SAP PP modülü, işletmenin tüm üretim kaynaklarının verimli bir şekilde kullanılmasını; üretim ve planlama faaliyetlerinin etkin ve koordineli bir şekilde yürütülmesini sağlayan iş süreçlerinin gerçek zamanlı olarak yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi

Related Posts