2000’li yılların başından beri Mikro bayii olarak hizmet veren Akadami Bursa uzman kadrosu ve kaliteli hizmetiyle müşterine çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

MİKRO YAZILIM HAKKINDA

Türkiye’de yerli kurumsal yazılımların yeni yeni konuşulduğu bir dönemde; 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım, o günden bu yana kurumsal ticari yazılım alanında ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinden bir tanesi olmayı başardı. Bu alandaki en geniş ürün yelpazesine ve müşteri portföyüne sahip yazılım şirketlerinden biri olan Mikro Yazılım, bu başarılarıyla birlikte 2017 yılında Turkven ve Earlybird Venture Capital’den önemli bir yatırım aldı.

Türkiye’nin önde gelen, köklü kurumsal ve ticari yazılım üreticilerinden Mikro Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmeyi başaran ürünler olarak ön plana çıktı.
Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bin’i aşkın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini yüzde 90 gibi önemli bir orana taşımıştır. Mikro Yazılım ürünleri, bugün Türkiye dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılan uluslararası değer görmüş yazılımlar kategorisinde yer alıyor.

Mikro Yazılım Ürünleri

Mikro Yazılım, her ölçekteki ve sektördeki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlıyor.
30 yıllık bilgi birikimini arkasına alarak 2018 yılında yeni ürün gamının lansmanını yapan Mikro Yazılım, yeni geliştirdiği ürünlerle firmaların şu anki ve gelecekteki ihtiyaçlarına tam uyumlu programlar sunmaktadır.

Mikro Run-Büyümek İçin Koş!: Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı.
Mikro Jump-Yükselmek İçin Sıçra!: Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’leri büyütmek için geliştirildi.
Mikro Fly-En Büyük Olmak için Uç!: Üreticilere ve büyük işletmelere özel kurumsal ve ticari yazılım.

Neden Mikro Yazılım?

Mikro Yazılım’ı tercih eden işletmeler yalnızca iyi bir iş yazılımı satın almakla kalmıyor. Kurumsallaşma, Dijitalleşme ve e-Dönüşüm yolunda sürdürülebilir adımlar atmayı kolaylaştıran katma değerli Mikro Yazılım ürünleri ile, iş veriminde artış ve ölçeklenebilir büyüme imkânına kavuşan şirketler, aynı zamanda Mikro Yazılım’ın başarısını kanıtlamış kapsamlı destek hizmetleriyle her zaman güvence altında işlerini yönetiyor.
Çünkü; “Mikro Yazılım büyümek isteyen her şirkete lazım.”

mikro bursa, bursa mikro bayii, akademi bursa mikro