Mikro Ürünleri

Akademi bursa mikro run, mikro run, bursa mikro bayii

MİKRO RUN

Esnaf, Serbest Meslek Sahibi ve Küçük İşletmeler için ideal bir program olan Mikro Run, kolay kullanımı, yalın menüleri, hazır gelen fatura tasarımları ile en büyük yardımcınız olacak.

mikro jump, Akademi bursa mikro jump, bursa mikro bayii

MİKRO JUMP

Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.  Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.

mikro fyl, mikro fly bursa, akademi bursa mikro bayii, bursa mikro bayii

MİKRO FLY

Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirilebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.

MİKRO MÜŞAVİR

Mikro Müşavir ile tüm muhasebe işlemlerinizi güvenle takip edebilir, genel muhasebeden personele tüm süreçlerinizi etkin biçimde yönetebilirsiniz.

mikro asistan, akademi bursa mikro bayii, bursa mikro bayii

MİKRO ASİSTAN

Mikro Asistan ile, MİKRO ürünlerini kullanırken ihtiyaç duyulacak her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilir, arzu edilirse daha detaylı kullanımlar için rehberlik hizmeti alınabilir.

Hemen İletişime Geçin

e-Fatura ve e-Defter eğitim ve sistemlerini kurma, mikro programı danışmanlık hizmetini Bursa ve çevresinde vermekteyiz.