Mikro Run

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelere Mikro Yazılım’dan Mikro Run:

 

Büyümek için Koş!

Siz de büyümek için koşuyorsanız Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kolay kullanımı, yalın menüleri, hazır fatura tasarımları ve e-fatura kesme özelliği ile

Mikro Run en büyük yardımcınız olacak. Üstelik tek ekrandan şirketinizin anlık finansal durumunu da bir bakışta görüp iş işten geçmeden harekete geçebileceksiniz.

Tek kullanıcı için tek veritabanı hazır kurulu olan Mikro Run’ ı kullanmak için ek bir modül satın almanıza gerek yok.

Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyacını eksiksiz karşılayan çözümler sunan, her sektöre adapte olabilen Mikro Run sayesinde kullanmayacaınız özellikler için para ödeme devri de sona eriyor. Üstelik Mikro Run’ ı isterseniz kiralayabilir, isterseniz satın alabilirsiniz.

  • Çalışan sayısı 5’ten daha az, tek lokasyonlu olan iş
  • Esnaf ve Serbest meslek sahipleri.
  • Genel muhasebe takibini mali müşavir vasıtası ile takip eden küçük ölçekli iş
  • Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. İrsaliye ve faturalarınızı kağıt ve dijital olarak kesebilirsiniz.
  • Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görerek, maliyet ve satış sonrası karlılığınızı da yönetebilirsiniz.
  • Banka hesaplarınızı, çek, senet işlemlerinizi ve kasadaki nakitlerinizi başka yazılımlara ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alır, şirketinizin gelecekteki finansal durumunu kolaylıkla sağ
  • Gider ve gelirlerinizi , tahsilat ve ödemelerinizi tek bir program üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Demo Talebiniz İçin Bize Ulaşın